Întrebare recomandată | Alyofficiall a întrebat:

Care retea de telefonie mobila este cea mai buna? Orange,cosmote,Vodafone? ma refer la optiuni cu minute, internet etc populate etc big grin

9 răspunsuri:
| MaidenGirl a răspuns:

Orange, clarwinking.

| StefaniaM a răspuns:

Eu știu că la Orange e o optiune care îti dă 100 mb net GRATIS! De aia îti spun să-ti iei de la Orangewinking

| mona a răspuns:

Orange

| Anddii a răspuns:

ORANGE.
Din cate stiu, cei mai multi aleg aceasta retea, si sunt destul de multe oferte.Ti-o recomand cu drag big hug. Funda?

| Mirela_Margarit_1997 a răspuns:

Poti sa alegi intre Orange si Vodafone...eu sunt pe Orange si sunt multumita de oferte la min si internet.dar totusi ..semnalul...daca folosesti mai mult netu pe tel at pot sa alegi Orange sau Vodafone dar la net iti trebuie si semnal bun asa ca. la Vodafone este semnalul BUN
Sper ca te'am ajutat si ca nu te'am derutat mai tare decat eraihee hee...
Succes la alegerea perfecta!

| BiiaRB a răspuns:

Eu zic ca Orange. E cel mai folosit si are optiuni de minute foarte bune. Mai ales pe cartela.

| DonyOfficial a răspuns:

Orange e cel mai popular si au oferte minunate.

| Guccy626 a răspuns:

Salut, pai Orange e cea mai convenabila:
lege oricare din următoarele opţiuni:

opţiunea de 5 euro credit
opţiunea de 6 euro credit
Activează opţiunea şi pentru 30 zile ai:
2000 minute sau
SMS în reţea
100 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
Activează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:
2000 minute sau
SMS în reţea
75 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
75 MB pentru internet
pe mobil
Activează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:
2000 minute sau SMS în reţea
100 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
20 minute sau SMS internaţionale pe mobil
opţiunea de 7 euro credit
opţiunea de 8 euro credit
Activează opţiunea şi pentru 30 zile ai:
3000 minute sau
SMS în reţea
150 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
Activează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:
3000 minute sau
SMS în reţea
100 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
300 MB pentru internet
pe mobil
Activează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:
3000 minute sau SMS în reţea
150 minute sau SMS naţionale şi internaţionale pe mobil şi fix
opţiunea de 9 euro credit

Activează opţiunea şi pentru 30 zile ai:
3000 minute sau
SMS în reţea
200 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
Activează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:
3000 minute sau
SMS în reţea
150 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
500 MB pentru internet
pe mobil. ce zici? smug

| mrcs a răspuns:

Orange