| daninebunu a întrebat:

Care stiti despre telexfree? vreau sa imi raspunda doar persoanele care cunosc deoarece vreau sa ma abonez si eu.

2 răspunsuri:
| CezaricaGSM a răspuns:

Este o modalitate de a face bani online. Daca si recomanzi sau intrii intr-un grup unde se fac inscrieri dupa tine, castigi mai mult si din acele echilibre, - de la minim 2 inscrisi dupa tine. Banii multi de fapt de acolo se fac. 60.000$ pe zi, numai cu super echipa se fac. Detalii mai ai si aici: http://cumfacbani.nrgia.ro/cum-functioneaza-afacerea-telexfree/
Depinde cat vrei sa faci tu, din afacerea Telexfree :)