| Tavi1234 a întrebat:

Sunt din Tulcea si vreau sa ma abonez la RCS&RDS.Ei nu au sediu la noi in oras, stiti cumva cum pot sa ma abonez in situatia asta? Trebuie sa ma deplasez in cel mai apropriat centru RCS&RDS, adica in Constanta? Cine e din Tulcea sau cine stie ce sa fac va rog sa ma ajutati! sad

1 răspuns:
| herbals a răspuns:

Pai te duci la ei si le spui ca ai vrea sa te abonezi dat esti din tulcea. Cel mai probabil daca accepta, iti va da un router, dar daca nu au retea pe acolo nu au cum sa traga fir doar pentru tine. Mai bine iti iei modem de la Vodafone, Orange...