| Cristina0011 a întrebat:

Care telefon e mai bun Huawei p20 lite sau a8 2018? care face poze mai bune?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

A8

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am avut A7 2017 si nu facea poze prea grozave si chit ca e mai vechi modelul nu cred ca cine stie ce imbunatatiri sunt la a8. Recomand S7/S8, poze excelente si pretul la S7 e chiar foarte bun acum.

| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Huawei p20. A8 este un telefon bun, DAR camera la Huawei p20 este mai mult buna. Huawei este renumit pentru performanta camerei.