| ursucosmin80 a întrebat:

Care telefon este mai bun
Acer Liquid Z2 sau Samsung Galaxy s2 mini?

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand samsungul... mi se pare mai performant cu:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Vezi ce spun si cei care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/109Lc1x

| ConducereaLumi a răspuns:

Pai ''amice'' s2 il salveaza ecranu pentru ca e cat de cat k dar are versiunea mica 2.1.1 parca nu mai stiu dar Z2 are versiunea 1.1.1. dar are ecranu putin mai mic ambele au aproximativ 500-600 memorie interna parca si ambele au card de memorie tongue

| alexblack00 a răspuns:

Samsung galaxy s2 mini si eu am avut Samsung si e bun nu am avut probleme cu el sau cu aplicatiile Funda?