| arual93 a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Samsung i8190 galaxy s3 mini si HTC desire 500? HTC este mai mare..are camera primara si secundara mai buna,la fel si bateria,ecranul mai mar, dar din cate am inteles nu suporta flash player? as vrea sa-mi spuneti care este mai bun din toate punctele de vedere

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, dintre cele 2 pe "foaie" HTC-ul e mai bun, dar e si o diferenta mare de pret intre ele! Dar iti recomand ceva mult mai bun, nu stiu daca ai 1600 de lei, dar daca ai, cu toata increderea i-al!
http://bit.ly/17irS2y

| Antoniaaaaaaaa85 a răspuns:

Pai nu stiu... eu ti-as recomanda Samsung i8190 si galaxy este bunicel dar nu chiar. eu iti spun sa-l ei pe Samsung pentru ca am avut si eu galaxy nu stiu cum mai era si l-am scapat odata, de doua, de trei ori jos, si s-a stricat. si o sa-mi iau si eu acum Samsung.happy sper ca te-am lamurit... happy