| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Samsung galaxy mini 2 si Samsung galaxy y duos? Vreau un telefoon mai ieftin...care este y duos. Dar il vreau mai mult pentru jocurii, messenger, facebook, internet...si am inteles ca y duos nu are procesor bun si ca nu suporta flash ( nu stiu ce inseamna flash) as vrea sa imi spuneti daca y duos este bun pentru ce vreau eu happy. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy mini 2 S6500, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=4385

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Samsung Galaxy Y Duos S6102 este mai performant decat mini 2