| JustDeath a întrebat:

Care telefon este mai bun
-Samsung Galaxy Mini 2
-Allview P5 Mini
-Cosmote Smart Play
-Alcatel-OT 991

FUNDA

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Eu as alege intre Allview P5 Mini si Galaxy Mini 2, dar sa dau un raspuns concret, spun Samsung Galaxy Mini 2.
Cumpara-l cu incredere.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview P5 Mini este mai PERFORMANT decât celelalte, iar al 2-lea ar fi Samsung Galaxy mini 2 S6500.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Toate cele bune.

| whattt a răspuns:

Allview

| Emilian_Emi_1997 a răspuns:

Cel mai bun esti Allview P5 Mini din toate punctele de vedere.

| Girls14Ever a răspuns:

Samsung Galaxy pentru ca poti descarca aplicati din Magazin Play Jocuri, Muzica etc Fundita? happy

| Mitzzu21 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2, am eu si este foarte bun.

| Florin_Cristian_1997 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2. e mult mai bun am si eu si sunt foarte multumit de el.