| abczzz45 a întrebat:

Salut, voi ce telefon preferati? Samsung Galaxy Mini II sau Cosmote Smart Play?

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Ia-ti mini 2 S6500 fara sa stai pe ganduri. E mult mai ok decat ZTE Smart Play. Display-ul arata mai bine si ai Gingerbread pe el, nu Froyo ca la Smart Play. Succes

2 răspunsuri:
| croitoru92 a răspuns:

Salut eu as prefera Samsung Galaxy 2 din toate punctele de vedere...ii poti face upgrade la android 4.1 si e un telefon destul de bun la pretul pe care il are.

| Fudulu_Damian_1995 a răspuns:

Eu am un Galaxy S2, l-am luat acum un an si ceva. Parerea mea despre el este foarte buna ca inca merge perfect si acum.