| Ghibanu_Angelo-Nicolas_1993 a întrebat:

Cat ar costa un iphone 4 cu flappy bird pe el? in lei

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

De la 1200 lei in suswinking

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Iti iei un Android din ala ieftin si iti descarci de pe Google.

| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

De la 1500 lei in sus dar daca e in stare buna si flappy e original poate ajunge si la 3500 lei.

| RB26DETT a răspuns (pentru Marius_Mandarina_1995):

Aolo! nu as da 3500 lei nici pe un iphone 6 plus cu flappy bird, Doamne! Cel mai bine iti iei un telefon cu android, dai pe el cam 500-1000ron si descarci flappy bird de aici http://play.mob.org/game/flappy_bird.html.
Iphone 4 este invechit, nu mai este cine stie ce, merge greu, nu se mai descurca cu aplicatiile noi, nu-i cine stie ce, mai bine dai 3500 pe un iphone 6 daca esti fan Apple! Faci jailbreak sau ce trebuie sa faci si instalezi flappy bird de aici http://iphone.mob.org/game/flappy_bird.html. Nu se merita sa arunci o gramada de bani pe un iphone vechi cu o aplicatie ce o poti lua de pe net gratis!