| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat as putea sa vand un Iphone 4s cu jocul Flappy Bird instalat? Fiti sinceri!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Flappy Bird"- si-l poate instala oricine, oricand. Probabil ai auzit si tu de cei care vand telefoane la un pret mai mare fiindca telefonul respectiv are pe el instalat acest joc. E o prostie. Nu mai crede astfel de tampenii. Orice joc sau soft ai avea instalat pe telefon, nu i-ar creste pretul telefonul, fiindca, atata timp cat tu detii un soft sau un joc mai special, fii sigura ca, si altcineva il detine(valabil doar pentru telefoanele cu sistem de operare"Android"aceasta chestie cu soft-ul si cu jocul).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cititi acest articol sau va pot da mai multe. Valoarea lui creste considerabil din cate scrie acolo. http://itutorial.ro/......instalata/

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Depinde cati gb are daca are 16gb eu le-am vazut cu 450-500lei,jocul FLAPPY BIRD nu ii creste valoarea telefonului

| 0Andrew0 a răspuns:

Nu conteaza ca ai Flappy Bird pe telefon si nu-i scade/creste pretul telefonului.

Răspuns utilizator avertizat
| Nikoo12 a răspuns:

Cred ca 1500 RON...

| Nicusor1997 a răspuns:

1000-1500 RON

| PureMonster1921 a răspuns:

1500 RON

| beny7 a răspuns:

800-1000 lei...happy