| EcLipSa234232 a întrebat:

Cat costa noul iphone 5?
in euro.
funda

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Costa aproximativ 800 euro la altex. Nu cred ca pretul difera mult la alte magazine.

| valentino52 a răspuns (pentru alex0110):

Nici nu a aparut la noi si tu deja zici de Altex? Telefonul va costa 3000 lei fix varianta de 16 GB. Citeste bine ca a intrebat de Iphone 5 care a fost prezentat azi si de pe 21 septembrie se va face lansarea in mai multe tari dar nu si Romania. In Romania va aparea in magazine dupa luna octombrie la acelasi pret la care a aparut si 4s-ul si restul Iphone-urilor. IN SUA la abonament costa 199$ si 4s-ul a scazut la 99$. Cam aceeasi poveste si la noi un 4s la abonament de 39 euro costa inca 900 lei si un i4 costa 400 la acelasi abonament, 3gs-ul ti-l dadea gratis. Acum Iphone 5 ca costa la aboanament de 39euro 900 lei, 4s-ul va costa 400 lei si iphone 4 va fi gratis. Daca nu vrei abonament Iphone 5 16 GB 3000, 32 GB 3500 64 GB 4000 lei.

5 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ai bani? Atunci du-te la magazin si intreaba!

| Gaviota a răspuns:

600-700 euro minim.

| Trandafir_Yonutz_1994 a răspuns:

In prezent, companiile de telefonie mobilă din România comercializează iPhone 4s la preţuri între 650 şi 950 de euro, fără abonament, şi se aşteaptă ca preţul IPHONE 5 să nu fie cu mult mai mare. nu se stie exact cat va costa! funda? big grin

| Siatat_Rara_1996 a răspuns:

IPhone 5 (16 GB) - 199 dolari
iPhone 5 (32 GB) - 299 dolari
iPhone 5 (64 GB) - 399 dolari