| briosazburatoatre02 a întrebat:

Cat costa schimbarea spatelui la iphone 4 ( prin spate ma refer acolo unde e camera si sigla si ce mai e)? Urgeeent! Dau funda! P. S. Daca stiti si unde ar fi si mai bine, in Arad!

1 răspuns:
| Popintinio a răspuns:

Spatele se schimba foarte usor pretul pentru o carcasa de spate e 75-80 de lei + montajul ajunge pe la 100 de lei dar e usor sa iti schimbi carcasa de spate jos la mufa de incarcator sunt doua suruburi unu in stanga unu in dreapta le desurubezi dupa care scoti carcasa aia care nu iti mai trebuie prin slide dupa o pui pe cea noua tot prin slide pui suruburile si gata sper ca te-am ajutat daca nu da-mi un pm si iti trimit un video