| helenka a întrebat:

Cat costa telefonul Samsung galaxy y?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Sall ely u Samsung gaalxy y costa 440-460 la germanos.are caracteristicile urmatoare procesor 830 camera de 2 mp memorie 180mb iar ram 290mb, ecran de 3, 0 inch. funda

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Telefonul Samsung Galaxy Y costa in jur de 400-450 de lei, la abonament in jur de 10 euro.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Preturile Galaxy Y la liber, incep de la 375Ron!

Second-Hand, Preturile ar incepe de la 220Ron!

Si la abonament, depinde ce abonament ai! Daca ai abonament de 50 de euro, normal ca o sa il iei gratis..Conteaza si in ce retea esti, si daca acea retea are acel telefon!

Succes!

| maryusmono a răspuns:

Depinde de unde il cumperi.

Eu personal am un magazin online perferat de unde imi cumpar tot in materie de IT... asa ca un pret bun pentru el ai putea gasi aici: http://bit.ly/ZqIt0Y

| AnastasescuF a răspuns:

400-450RON happy

| MD0 a răspuns:

440 lei cam in toate magazinele. acum depinde si de adaosul comercial, dar poti vizita mai multe magazine si dupa alege unul. 440 de lei fara abonament, la liber.

| helenka explică (pentru MD0):

Si la abonament?

| MD0 a răspuns (pentru helenka):

La abonament depinde ce abonament ai. Daca ai abonament de 50 de euro, am impresia ca il iei cu 1 leu. Depinde de marimea abonamentului.

| raul11 a răspuns:

La abonament la Vodafone e 9 euro