| marianaadriana a întrebat:

Cat de necesar este un program antivirus pe smartphone? Voi aveti? Ce? Eu am citit pe Google Play de AVG Antivirus...o fi bun? Sa-l iau?

5 răspunsuri:
| Scremer a răspuns:

Mnu situ te AVG n-am auzit de el eu folosesc pe telefon si pe tableta un antivirus si zic eu este destul de bun.Nam avut treaba cu virusi.

Antivirusu se numeste Dr.WEB

Bafta.

| xXIonutXx95 a răspuns:

AVG e unu din cele mai bune ativirusuri l-am avut si eu

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Dr.Web te portejeaza de virusi de pe internet daca vrei ceva calumea ESET Mobile Security(te proteveaza de tot)
sau Avast( te protejeaza foarte bine + ca are o functie in cazul in care i-ti pierzi telefonul il gasesti cu ajutorul pc-ului) vezi mai multe detalii pe net

| tewutu a răspuns:

Depinde cat de performant este telefonul daca poate rula si antivirusul si sistemul de operare in conditii bune fara blocare sau lag.

| ℓαυяα a răspuns:

Eu am avast, e destul de ok thinking