| iwanttobeaghost a întrebat:

Cat inseamna 3 MB de net? Cam cat ma tine? Funda ^_^

9 răspunsuri:
| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

3 Mb iti ajung cat sa descarci un mp3 de pe net, sau sa te uiti la un video scurt pe YouTube.

| Cata240 a răspuns:

Cam o melodie in format mp3.

| roxanabm a răspuns:

5Minute. Maxim 6.

| hp8510p a răspuns:

Foarte putin.Am avut eu 50mb pe telefon si in 10 minute de vizionat videoclipuri pe youtube s-au dus toti

| Pricked a răspuns:

În jur de câteva secunde.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa asculti o melodie... da scurta

| mast3r a răspuns:

Daca folosesti doar pentru mesaje gen watsup te poate tine si o luna dar daca ai incarcat o poza mai clara s-au dus toti. depinde ce facicu cei 3 mega. Daca ii folosesti doar pentru text te pot tine mai mult

| LTAA a răspuns:

Depinde ce Browser folosesti, ce pagini Web accesezi, da detalii.

| Antonescu13 a răspuns:

Nu forte mult, aproximativ 2-3 minute.