| catalinmobil a întrebat:

Cati bani pot obtine daca duc la amanet
-jocri de PS2:
-spyhunter
-rugby 2004
-007 nightfire
-international snooker championship

-fifa 2011
-jocuri de PC
-armed force corp
-final fantasy XI (2008 edition) (cu 2 cd-uri manual si joc+carte de instructiuni si 2 parole secrete de jucat online)

Si un telefon:
Sagem puma m1(camera de 3, 2 MP 1GB memorie interna) +
-acumulator USB si cablu USB pentru incarcare si de conectat la pc
-casti+acumulator de casti USB
-micro SD 2GB+ acumulator de PC
Deci cam ce pret pot obtine la toate produsele spuse? (la telefon e o problema ecranul este crapat dar totul merge ca nou si nu afecteaza cu nimic touchscreenul sau atunci cand apesi)

1 răspuns:
| zanaa a răspuns:

Sigur mai mult de 13 ani nu ailaughingte asigur eu ca te imbogatesti cu 3 leilaughingsau nici aia, aia la amanet primet metale pretioase nu porcarii de jocuri!