| ralicica a întrebat:

Ce accesori primesti la telefonul Alcatel ONE TOUCH 918 Hello Kitty

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

In mod normal, la achiziționarea unui telefon primesti încărcător, o pereche de căşti si bineînteles, manualul de utilizare.
Acum depinde de unde il cumperi, dar in general sunt mentionate astfel de detalii.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pachetul "minimal" conţine : telefonul + încărcător + Manual.

Alte accesorii sunt OPŢIONALE, în funcţie de magazinul de unde-l achiziţionezi.

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cablu de date, căști, etc.
Pa, pa.

| catalinmobil a răspuns:

Pai incarcator casti card de memorie si cam atat happy (fundita)