| Andr33a123 a întrebat:

Cine are telefonul Alcatel one touch 918 hello kitty?
Cum vi se pare telefonul?
funda

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Bunicel pentru o fata dar e cam slabut daca vrei sa ai deschis facebook si messenger si skype in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are varul meu, dar nu hello kitty iti dai seama, am umblat si eu pe el, se misca bine, se aude foarte tare, camera e singurul punct slab, dar nu face poze chiar rele

| DubAddcted a răspuns:

Hei Andr33a123. Intamplarea face, ca mama sa aiba un telefon Alcatel One Touch 918 Hello itty.
Telefonul este rezistent la cazaturi, bateria rezista timp indelungat, touch-ul merge impecabil.
Daca inca nu l-ai achizitionat, trebuie s-o faci. E o investitie buna. Funda?; 3