| chioscuta a întrebat:

Ce ati alege intre aceste 2 telefoane? Huawei y5II sau Allview p6 Plus?

12 răspunsuri:
| Anca109 a răspuns:

Huawei y5

| Ionut015 a răspuns:

Mai bun e Allview deoarece telefoanele de la Huawei au procesoare slabe

| alexandru2002john a răspuns:

Cauta specificatiile la amandoua pe net si poti compara singur si te lamuresti tu singur care e mai bun

| untu a răspuns:

Huawei y5 II!

| chioscuta explică:

In Antutu Benchmark huawey y5II scoate 32.000 puncte, iar Allview P6 Plus scoate 22.000, chiar daca P6 Plus are 2 gb ram, iar Y5II are doar 1

| OnePiece a răspuns:

Y5II.

Are ecran HD, display mai mare, camere mai bune. E mult superior lui olviuul ala.

Răspuns utilizator avertizat
| chioscuta explică (pentru KKarl):

Asa e am si eu Allview p6 plus si tine bateri super bine fata de Huawei y5II al surorii mele.

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns (pentru Ionut015):

Ce gluma proasta, se vede cand nu stii si vorbesti doar ca sa te aflii in treaba...
Au procesoare Kirin, printre cele mai bune procesoare de pe piata si tu zici ca nu-s bune? laughing
Nu poti compara Kirin cu MediaTek, Kirin este superior!

| chioscuta explică (pentru Clorox):

Huawei y5II are procesor Cortex, nu kirin.

| Clorox a răspuns (pentru chioscuta):

Stiu asta, vorbeam despre modelele mai noi!