| BieHbie a întrebat:

As vrea sa stiu impresiile pentru telefonul Huawei Y5II. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pentru un buget limitat, gen...500 lei, e foarte ok.
Iti permite sa faci poze relativ decente, sa bagi un joculet-doua, o aplicatie utila-doua( cu Facebook, yahoo mail, messenger, ccleaner ) nu se blocheaza (cel putin al mamei mele nu a dat semne de lag in cateva luni). Designul e aratos, finut, pare rezistent.
Partea proasta e ca daca vrei sa gasesti o husa buna, trebuie sa mergi la reprezentanta sau...o gasesti foarte greu.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Este ok! Nici prost nici high-end device, acceptabil!
Nu are rost sa mai argumentez specificatiile si toate chestiile...

| And123t a răspuns:

E foarte bun telefonul.Am si eu