| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa aleg? Un Huawei Y5II sau un Allview P7 Pro?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Tot as lua Allview-ul, si in aceasta comparatie este mai bun decat Huawei.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Allview! Y2 este dezastru in comparatia asta.

| SimoneGanu10 explică (pentru Clorox):

Am gresit. Era un Huawei Y5 2/ Y5II

| Clorox a răspuns (pentru SimoneGanu10):

Tot as lua Allview-ul, si in aceasta comparatie este mai bun decat Huawei.

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Frate nu știu ce să zic adică am un Allview p8 lire și merge perfect, e subțire, Android cu ultima versiune ceea ce nu mă așteptam de la Allview. Huawei că firma e mult mai buna dar acum depinde ce telefon e. Uita-te la specificații și comparale procesorul, rami, camera și vezi care ți se potrivește. Ambele suna ok