| CraiovAnonim a întrebat:

Ce ati alege intre un Iphone 5s si un Samsung j5 model 2015?
De ce ati face aceasta alegere?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Clorox a răspuns:

Iphone, in ciuda faptului ca este un model mai vechi, este super!

| PedoBarbie a răspuns:

Samsung sau iPhone? :marea întrebare.

| Moryami a răspuns:

IPhone intotdeauna va fi deasupra Samsung-ului.
iPhone-ul face poze mult mai clare, viteza cu care se misca este superioara vitezei Samsung-ului, memoria este mult mai mare si nu se incarca atat de usor. Pai, pe un Samsung, daca ai unul de 2GB, 1GB ti s-a dus datorita sistemului de operare Android. iOS nu consuma atat de mult din memorie, plus ca iPhone e mai ''chic''.winking

| Anca_Lazar_1989 a răspuns:

Samsung. Am avut de facut alegerea asta si am ales Iphone si nu pot sa spun ca regret dar nu sunt nici mega incantata. Nu ma pricep foarte mult la detaliile tehnice dar, Samsung are memorie mai buna, e mai usor sa downloadezi muzica pentru Samsung si neavand probleme cu memoria nu o sa te trezesti ca vrei nu stiu ce aplicatie dar nu o poti instala. Plus ca nu e fita sa ai Iphone 5s. Iphone 6s e fita laughing