| Petre_Danny_1996 a întrebat:

Ce ati alege Lenovo A6000 sau Samsung Galaxy S4 mini black edition?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo A6000 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/821906,1027476,1042217

Toate cele bune!

| notefree a răspuns:

Buna detin acest s4 mini dar white ii peste Lenovo
S4 mini 1.5, Lenovo 1gb
S4 mini are port infraroșu, nfc
Lenovo nu are
Eu il am de 4 luni si nu a existat vreo problema cu el

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Samsung galaxy s4 mini black edition e mai bun! il intrece pe Lenovo mai ales la capitolul performanta! te sfatuiesc sa il alegi, Lenovo nu prea se compara cu el big grin

| alexcoman34 a răspuns:

Clar Samsung Galaxy S4, e mult peste Lenovo.

S4- 1.5 GB RAM;
Lenovo- 1 GB RAM

Daca vrei ecran mare iti poti lua Lenovo, dar nu e asa important ecranu, S4 are un procesor mult mai bun happy