| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai ok sa iau, iphone 12 mini sau 13 mini? Bineinteles ca 13 mini e mai bun, dar si mai scump si vreau sa stiu daca credeti ca merita sa dau banii aia in plus sau nu e atat de mare diferentaa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banii - iți iei ce-i mai bun. Nu-i ai, iei ce-ți permite buzunarul

...ia compară ce iei la juma' de preț

https://www.emag.ro/......DJS5NPMBM/

| Lukasssz a răspuns:

Tu decizi asta...

Răspuns utilizator avertizat
| AnemonaP a răspuns:

Diferenta e calitatea pozelor, in rest, nimic. Poti sa iti iei 12, nu pierzi nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practic iPhone 14 este cel mai bun de pe piața. Nu a fost lansat încă, dar o vor face cât de curând. Plita electrica cu inducție.

| deathdiana a răspuns:

Mai bine iti iei 12, luand in calcul ca nu e mare diferenta intre cele 2