| Theseus a întrebat:

Ce daune/stricaciuni intra in garantie(la telefoane). Adica cu ce probleme la tefeloane te duci cu garantia?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In garantie se repara gratuit doar defectiunile de fabricatie. Pentru orice alta defectiune, produsa din vina utilizatorului, reparatia se plateste.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Garanţia NU acoperă defectele "mecanice" produse de lovire/căderi ( cele datorate utilizării necorespunzătoare )!
Deci, în Garanţie se repară gratuit defectele de fabricaţie happy

Toate cele bune.

| Georgeeeee a răspuns:

Cu orice atata timp cat telefonul nu mai functioneaza corect din cauza ta