| petrica5006 a întrebat:

Ce este un abonament Orange?
Dacă îmi fac abonament Orange o să îmi meargă netul mai bine si o să am un semnal mai bun sau?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nu. Nu o sa-ti mearga netul mai bine si nici nu o sa ai semnal mai bun. Astea depind de antene, de telefon.
Abonamentul iti asigura doar continuitate in convorbiri sau utilizarea internetului. Nu se opresc la terminarea minutelor. Dar tot ce depasesti din ce e alocat in abonament, vei plati suplimentar.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nici vorba. Singurul ''avantaj'' e ca nu mai incarci cartela, ci platesti o factura lunara, asa ca nu ramai fara minute sau net. Dar daca nu platesti factura la timp tot il suspenda.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce este vaccinul, daca te vaccinezi o sa prinzi 5g pe telefonul fix?

NU avem de unde sa stim unde esti localizat FIZIC, deci semnalul poate fi mai bun, sau nu, iar hOrroange e o laba trista cand e vorba de net, nu o sa uit niciodata cum toate celelalte retele aveau oferte de net, iar hOrrorange avea 2euro per mega, dupa care URLETE: avem 4g... PE DRACU' aveau 1.5G pe luna, deci mergea 4g vreo 20 de minute PE LUNA... MAXIM, dupa care ai consumat tot traficul, syktyr si la mai mare angry