| 1Q a întrebat:

Ce incarcator compatibil cu Samsung galaxy s6 imi recomandati in afara de cel produs de sa, sung care e prea scump
FUNDA

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adică ai peste 3000 de lei să dai pe un telefon (inutil, că face cam tot ce face și unul de 500), da' nu ți-au mai rămas pentru un încărcător?!? OK, și dacă iei o chinezărie și arzi frumușața de S6, cum recuperezi paguba?

| cristimihailov a răspuns:

Orice incarcator care incarca pe USB.

| CaineleFelinar a răspuns:

Cumpara-ti original de la Samsung. Încărcătorul lor are o placa de baza care reglează curentul electric care trece prin el. De aia se încarcă asa de repede. Si fără încărcător original nu stiu daca o sa ai mult timp acest telefon. Cumparati încărcător de la Samsung!

| MrCrunchyBiscuits a răspuns:

Incarcator microUSB 2.0.