| Alexe_Andrei_1998 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar Samsung Gear vreau sa stiu daca este compatibil cu Samsung Galaxy S2 sau sa îmi recomandați alte ceasuri compatibile

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,patronul firmei Samsung Romania a spus ca la inceputul lui 2014 va fi compatibil si pe S2..acum nu stiu ce s-a mai intamplat si daca asa a facut.o alta idee ar fi sa iti iei un Sony Smartwach.

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Pai Sony Smartwach 2 e in jur de 5 milioane jumate..de 2 ori mai ieftin decat Samsung Gearbox.

| Alexe_Andrei_1998 explică:

Cat costa Sony Smartwach?

| Alexe_Andrei_1998 explică:

Cat ar costa ceasul de la Sony?