| painkilleeer a întrebat:

Ce inseamna sa dai reset din fabrica la un telefon? Adica mai exact ce va sterge din telefon? Cum pot face asta la un Samsung Galaxy Ace?

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Adica iti face telefonul ca si cum l-ai fi scos nou din cutie.Dar zgarieturile pe el ramanhappy

| ShadoWCrist a răspuns:

Se sterge tot. Aplicatii, poze...Intra la Resetare din fabrica.

| silviutzu17 a răspuns:

Daca dai reset din fabrica iti va sterge tot ce ai in memoria telefonului(contacte/poze/muzica etc.).
Pentru a nu se sterge pune contactele pe SIM si fisierele pe un card microsd. happy

| sontzy a răspuns:

Se sterge tot

| qSorinell a răspuns:

Tot ce ai pe el numere de telefon muzica imagini si ce mai ai tu salvat.