| Merx a întrebat:

Ce inseamna WiFi si cum se foloste? Trebuie sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Adrian199999999999996 a răspuns:

Inseamna wireless fidelity, daca ai un rooter inseamna ca-l platesti, daca prinzi de la altcineva nu platesti.

1 răspuns:
| Mârr a răspuns:

Adica poti sta cu laptopul oriunde fara sa mai cari cablul acela dupa tine big grin Adica e pe o raza si ai net in casa peste tot fara cablu. Trebuie sa iti faci contract cu NextGen, UPC sau Romtelecom etc. Si da, costa big grin Dar daca prinzi de la cineva{adica furi} nu se plateste laughing