| mihaela1mihaela a întrebat:

Ce sa fac ca sa pot avea wifi la rds in toata casa? Daca sun la ei imi pot activa sau trebuie sa platesc ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi router wireless, nu are rds nicio treaba.

| ByeBye a răspuns:

Trebuie sa cumperi un router, sau du-te la rds si vorbeste cu un operator de acolo, asa am facut la romtelecom. Si a 2-ua zi au venit si la instalat. Platesc cred cu 4 euro mai mult la factura pentru ca am inchiriat acel router dar atat

| suntserios a răspuns (pentru ByeBye):

Pai esti fraier... cu 20ero iti luai router si nu mai plateai nimic la nimeni.