| elenuta909090 a întrebat:

Ce jocuri ptr.android stiti? Dar sa nu-mi spuneti ninja chicken, fruit ninja si jocurile astea deja cunoscute de toata lumea.

Răspuns Câştigător
| MyaMyuka00 a răspuns:

Depinde aici de ce android ai sunt jocuri care permit versiune de cel putin 2.2 ori 1.3 etc. - in orice caz incearca pe acest site caci sunt foarte multe http://www.androidgamesroom.com/stand-alone-games/?id=2 si + ca ai o gramada de pagini si in dreapta sus iti spune si minimul de versiune :)

| elenuta909090 explică (pentru MyaMyuka00):

Chiar sunt multe jocuri merci si va multumesc si celorlalti

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru elenuta909090):

Npk:* sa il folosesti cu placere

| cr3as7a a răspuns (pentru MyaMyuka00):

Clash of clans

7 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Real Fotball 2012, NFS Shift/Hot Pursit, Cut the rope, Glow Hokey, Temple Run, Minecraft Funda?

| IFeelGood a răspuns:

SALUT! Intra pe GOOGLE PLAY si cauta jocuri acolo.

| elenuta909090 explică (pentru IFeelGood):

Stiu sa fac asta dar as vrea numele exact al jocurilor

| Destroid a răspuns:

Hill climb racing 2, cute the rope, angry run, temple run : brave... si cam atat!