| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy As vrea sa imi iau un telefon nou. Nu stiti ce jocuri imi pot lua cu Android v2.3 (Gingerbread)? Imi pot luat jocuri gen: Subway Surfer sau Temple Run?

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Intra pe playstore si vezi ca fiecare aplicatie sau joc are in partea de jos informatii suplimentare si acolo gasesti ce versiune de android necesita jocul respectiv. de exemplu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf&hl=ro
Subway Surfer necesita o versiune 2.3.3 sau ulterioara

2 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Vodafone Smart Mini.

| FlorinelDaniel a răspuns:

Depinde de telefonul cumparat daca e cu ecran mai mare si versiune android 2.3.6 poti daca nu nu