| anonim_4396 a întrebat:

Ce magazine au honor view 20? Pentru ca as vrea sa sunt interesat de telefon si as vrea sa testez unul.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pai te duci la Altex, Flanco, Media Galaxy, si in magazinele comapaniilor de telefonie mobila: Digi, Telekom, Orange, Vodafone.
Este irelevant daca vrei sa cauti telefonul in magazinele online ale acestor companii. Pentru ca in magazinele fizice poate exista telefonul sau nu. Trebuie deci sa iei magazinele la rand.
Daca astepti aici, slabe sanse sa poti primi un raspuns afirmativ.
Asigura-te ca poti descarca aplicatii din Google Play. Pentru ca Huawei nu mai are acces la Google Play.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Ideea este ca nu multe magazine au acest telefon deoarece nu toata magazinele au telefoane honor si voiam sa sa stiu ce magazine au acest telefon sa ma pot duce sa il testez.

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Este posibil ca sa nu se mai gaseasca in magazine telefoane marca Huawei. Poate foarte putine.
https://www.go4it.ro/......-18135683/

| Bizon95 a răspuns:

ORICE MAGAZIN cu reprezentata fizica
(ADICA unul care NU e numai on-line)
si care are produsul pe stock...