| Selysium98 a întrebat:

Ce merita cumparat, Google Pixel 1 sau HTC U11 life?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google pixel 1. Fără discuție.

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

HTX U11 Life, nu zic ca Google Pixel nu este bun, este foarte bun, dar este si foarte vechi.La el moduri nu prea sunt cum nici Custom ROM-uri nu prea sunt...un Pixel 2 XL bineinteles ca merita acolo ai multe oportunitati, dar intre un Google Pixel si HTC U11 eu asta alege HTC-ul

| Wheizii a răspuns:

Eu am Google Pixel 1 si e genial merge perfect, HTC-ul e o prostie.

| Selysium98 explică (pentru Wheizii):

Mai multe detalii, cum se descurca in Gaming gen Pubg, bateria cat te tine? etc? Ti-am trimis si mesaj privat big grin

| Wheizii a răspuns (pentru Selysium98):

Da ma tine cam 4 meciuri adica cam 3 ore jumate cu totul la maxim si spre sfarsit de cam incalzeste dar e ok, ma omoara mereu aia cu awm in pubg laughing