| ANONIM49112911 a întrebat:

Ce parare aveti de LG optimus l7? Eu zic ca e destul de bun. Merita sa-mi iau? Nu-mi trebuie ceva foarte performant, avand in vedere ca am 11 ani si nu vreau la preturi prea mari.

Răspuns Câştigător
| Alex2312 a răspuns:

Este mare si stiu ca are:122 g, 4gb, Wifi, Camera de 5 mp cu blitz, 1 ghz si dimensiunile de 125.5 x 67 x 8.7 mm

| ANONIM49112911 explică (pentru Alex2312):

Stiu pretul. Am avut un telefon care nu e smartphone si nu imi trebuie cine stie ce iphoe sau sgs 3.

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

rolling on the floor

| NicolasG a răspuns:

E monumental, aproape mai bun decat PC-ul meu(care are 10 ani)