Întrebare recomandată | ReignForest a întrebat:

Ce părere aveți despre abonantul yoxo? Cum se plătește în aplicație? Se merită? Este bun ca semnal?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Merita, nu "merita" desigur. La 9 lei si cu 5G moca pana la sfirsitul verii, ce sa mai ceri? Semnalul e ca la Orange, ca doar e de-al lor. Se aude lacrima, netul merge bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E țeapă.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Merita da, la banii aia e top

| Melll27 a răspuns:

Eu am de 2 ani si a fost cea mai buna alegere! Minute nelimitate, GB suficienti, pret extrem de bun!

| Melll27 a răspuns:

Eu am de 2 ani si a fost cea mai buna alegere! Minute nelimitate, GB suficienti, pret extrem de bun! Se plateste cu cardul, lunar, automat si primesti mesaj cu 24 de ore inainte.