| Legion7X a întrebat:

Ce părere aveți de iphone x se merită să dai atâția bani pe el.
Față de alte tel între 1.049-1.430 lei?
Zic eu telefoane foarte bune.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alii98 a răspuns:

Decat daca esti prost si nu te pricepi la telefoane astfel incat il virusezi in prostie, si nu stii sa ai grija de un telefon, singurul lucru pentru care e bun Apple, siguranta pentru prosti, eu zic ca nu merita deloc

| Legion7X explică (pentru DanutzRosu):

Eu unul nu aș da sincer aș lua un
Asus ZenfoneZenfone 3 Ze520KL
Memorie ram 3Gb memorie internă 32Gb camera 16 mp cu amprentă digitală, Corning Gorilla glass 3, și ce mai are pe el aș fi mult mai mulțumit la preț 1.102 lei care este și mai ieftin pe unele siteuri la 900 lei dar mă rog depinde de gusturile fiecăruia.

| peperonies a răspuns:

Nu stiu daca un obiect impersonal poate sa "se merite" dar ce conteaza parerea noastra? ai bani si iti place, ti-l iei. nu ai bani si/sau nu iti place, nu iti iei.

| Wr3nch a răspuns:

Se merita din anumite puncte de vedere. IOS e un sistem de operare inchis si foarte bine optimizat. Nu se blocheaza, nu are lag, orice joc merge pe el daca se poate descarca din Appstore. E o constructie solida de sticla si otel care arata foarte bine comparat cu plasticul de la 1500 de lei. Plus ca ai garantie un an, atata timp cat nu e udat sau scapat pe jos si ai o problema e inlocuit pe loc gratuit la un furnizor autorizat Apple. Si il poti vinde lejer la 75% din pret dupa 2 ani de folosire daca il ingrijesti.

| Legion7X explică (pentru Wr3nch):

Și zenfone 3 Ze520Kl este din sticlă și metal nu vorbi ce nu ști
Ecranul nu se sparge ușor are gorilla glass 3 și este
convenabil decât iphone x care este doar un brand bine respectat.

| Wr3nch a răspuns (pentru Legion7X):

Corect happy Platesti diferenta pentru IOS si emblema Apple laughing

| Legion7X explică (pentru Wr3nch):

Cam așa ceva oameni sunt în stare să dea mii de euro și pe un nasture care la purtat Donald Tramp nu contează că-i doar un nasture important este cine la avut.