| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung S5380 Wave Y, sistem de operare bada O.S. 2.0. De unde pot descarca aplicatii tari in afara de Samsung apps ( numai porcarii). Ce parere aveti despre acest telefon? Ofer funda+ vot

3 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Apoi eu stiu unul zedge, si mai stiu unul phoneky dar astea-s pentru java si nu stiu daca ai

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Cauta pe mobile9.com. gasesti absolut tot ce vrei acolo. jocuri, aplicatii, teme, etc. eu il folosesc de nenumarate ori si sunt multumitwinking

| anonim_4396 explică (pentru Munteanu_Liviu_1987):

Nu gasesc pe ce-mi trebuie mie.