Întrebare recomandată | BiancaStoran a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul mobil Samsung S5830 Galaxy Ace Pure White La Fleur? E bun? Merita sa il iau?

Răspuns Câştigător
| ninarus a răspuns:

Da,si am si motivele potrivite:
1.Modern
2.Are foarte multe aplicatii
3.Super tare
4.Se aude bine cin vorbesti\vorbeste
5.Se aude tare, camera merge bine

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul depinde de utilitatea lui și posibilitate financiară a cumpărătorului.
E ok.
Pa, pa.

| justinbieber2013 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai eu l am vazut pe net si este super dragut seamana putin cu iphonul si este foarte ieftin, mi se pare ca e 700lei parca nu mai stiu sigur.eu ti las recomanda.ps si eu vreau sa mi l iau dar pe negru si nu la fleur ok pa

| ionut258 a răspuns:

Si eu tot asa..nu stiu daca sa-mi iau galaxy mini sau galaxy ace[pe negrulaughing]

| dana_9056 a răspuns:

Asa am euu! happy Mie imi place foarte mult! Poti sa iti pui aplicati pentru android si jocuri si are si o memorie destul de mare. Cel mai mare avantaj e ca arata ca un iphone. Eu zic ca merita!

| Vali196K a răspuns:

Este foarte frumos, dar nu e prea bun! Touch-screen-ul este super nașpa! Mai bine ia-ți un Samsung galaxy mini! Este mai bun!

| Daniel2211 a răspuns:

Buna.
Si eu amtelefonul acesta.Si merge mai bine decat Samsung Galaxy mini.Si costa putin cam mult vreo 450 de lei.La mine in Brasov a costat 95 de lei. Sper sa te ajute.
Pa Pa.

| Hoobastank a răspuns:

Buna! Si eu am Samsung S5830 Galaxy si sunt foarte multumita de el. Mi-am descarcat o multime de aplicatii folositoare. Merge super fain sh chiar nu regret ca mi l-am procurat.

link

| Costelus21 a răspuns:

Da ma! laughing

| Crisan_Daniel_1999 a răspuns:

Eu zic sa iti alegi un tlf cu versiunea android peste 3.0 daca nu functioneaza naspa nu poti baga muzica app jocuri etc... intelegi

| Albu_Alexandru_1993 a răspuns:

Buna.Am si eu un GALAXY ACE si imi merge foarte bine la un an de folosire. Deci iti recomand sa ti-l ei.