| CristiUcV a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Orange San Remo?

Răspuns Câştigător
| Gumalamanaazecea a răspuns:

Il am eu si isi merita toti banii. trebuie doar sa ai ceva experienta cu android, eu una n-am avut si apasam aiurea pe butoane fara sa stiulaughing
dar telefonul e foarte bun, se misca foarte repede, iar comparativ cu s2, la lumina zilei se vede de 10x mai clar si mai bine, desi e soare.
un minus ar fi fundalul alb de la mesaje, dar e ca si cum ai fi pe mess, nu e nimic neobisnuit. eu ti-l recomand, e foarte subtire si surprinzator de usor. nu e adevarat ca se blocheaza dupa terminarea apelului, adica eu am cartela cosmote si nu am niciun fel de probleme cu blocarea etc.

2 răspunsuri:
| alex19051988 a răspuns:

Nu pot sa imi dau nici o pare deoarece nu l-am avut niciodata in mana mea ca sa il folosesc, dar tu ce parere ai

| CristiUcV explică (pentru alex19051988):

Eu am pus intrebarea aici ca sa aflu parerile altor persoane. Nici eu nu l-am avut in mana pana acum, as vrea sa-l cumpar si de aceea am intrebat.