| rapsodi88 a întrebat:

Ce parere aveti de teleonul Motorola Fire xt311?

Răspuns Câştigător
| D2isa4 a răspuns:

Buna am cumparat si eu un MOTOROLA Fire, il am de vreo 6 luni si am mai avut cateva probleme cu el, se mai blocheaza dar inschimb este un telefon sistemul de operare android este de 2.3 si merge super Fundita?

| rapsodi88 explică (pentru D2isa4):

Ce continea pacheul in afara de telefon, incarcator si acumulator?

| D2isa4 a răspuns (pentru rapsodi88):

Buna, in pachet in afara de telefon o sa mai gasesti un cablu de descarcare, incarcatorul carte pentru telefon si castile cam atat