| 5IrOK a întrebat:

Ce parere aveti dehttp://www.dualgsm.ro/......p-261.html
Merita banii?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Telefonul ala nu o sa te tina mai mult de o luna,este facut din materiale proaste, daca te intrebi nu are nici gps, sau daca are merge ca dracu.
Jocurile? ei bine nu-ti vor merge jocuri, sa te bucuri daca iti vor merge temple run si astea pentru ca e replica, astea nu sunt niciodata de calitate.

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Da,pare ok.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai normal ca nu merita!
Daca era 400Ron mai ziceam!
Dar..Sa dai 800Ron pe o replica? Chiar daca printr-o minune nu ti se strica si chiar iti place, nu te tine!
+Ca este de pe un site total necunoscut.
Cu 850Ron poti sa iti iei telefon adevarat!
-Samsung Galaxy S Advance - Este SAMSUNG, este dual-core, este SuperAMOLED..SI NU E REPLICA!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| 5IrOK explică:

Si daca il aveti cum se comporta? cum merg jocurile? cum merge gps?

| AnastasescuF a răspuns:

Nu normal ca nu merita, e scupa pentru o replica :-J si o sa se strice repede