| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Ce parere aveti despre aplicatia pentru Android, GO Locker? Merita? As vrea argumente pro si contra. Si pot pune orice tema din aplicatie pentru Samsung Galaxy Mini 2?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| KazNNNeT a răspuns:

Nu, nu se merita foloseste multe resurse si o sa inceapa sa se miste greu. Temele costa si sunt urate, cea mai buna tema este de la telefon.
Succes

1 răspuns:
| vicecity8 a răspuns:

In ultimul timp din ce in ce mai multe launcher-e de android au fost lansate dar go locker si launcher s-au invechit. Cauta o alternativa pentru a iesi in evidenta in fata prietenilor tai. Mult noroc big grin