| Vreoproblema a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Samsung galaxy wave y si Samsung galaxy y? As vrea argumente pro si contra la ambele telefoane si pe care l ati alege. Funda pentru raspunsul care ma va ajuta ce mai mult. fundita

5 răspunsuri:
| Vreoproblema explică:

Ok.Multumesc

| 00ANoNiMa00 a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa-mi cumpar Samsung Galaxy Y. Din cate stiu eu telefoanele astea au acelasi continut dar aspectul le difera.Bafta!

| Vreoproblema explică (pentru 00ANoNiMa00):

Multi zic ca Samsung galaxy wave y e mai bun.Dc e la fel ca Samsung galaxy y ti l recomand, e putin mai bun.Ms pentru raspuns.

| 00ANoNiMa00 a răspuns (pentru Vreoproblema):

E mai ieftin Samsung Galaxy Wave y.Nare nimic in plus de Samsung Galaxy y

| 00ANoNiMa00 a răspuns:

Si in plus ai cerut parereawinking!