| SmokeyEye a întrebat:

Ce părere aveţi despre dual-simuri? Am auzit că merg foarte rău (până si cele mai scumpe, cu android).Se blochează, trebuie repornite, intră greu în aplicaţii. Preferaţi să folosiţi 2 telefoane sau puteţi să-mi recomandaţi un smartphone dual-sim?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am un Samsung GT S6102 si merge foarte bine. Am si net pe el si telefonie pe net cu care pot vorbi gratuit in lume. Este excelent! Daca as fi avut bani imi luam unul la 1200-1500 lei.

| Shobo91 a răspuns:

Da este adevarat si eu am avut un dual-sim si nu mergea nici una nici cealalta retea bine...foloseam Orange pe amandoua si degeaba! dati seama dac folosesti si retele diferite! Bafta!