| Francesca56 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei ascend y 511 Funda si astept multe raspunsuri si dak stiti cumva cat e ca pret fara abonament si cu abonament la Vodafone de 11 euro Please funda

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Pai e bunicel..totusi are si defectele lui care o sa apara la un moment dat..stiu asta pentru ca am un telefon aproape exact ca Huawei y511(al meu e Allview A5 DUO)..prin defecte ma refer la:poate o sa iti iei vreun joc si normal ar trebui sa iti mearga dar te va scoate din el..netul prin MB e slab, se incarca greu rau..in rest e bunicel.e fain ca are ecran LCD..pretul fara abonament e de 450 lei..si din cate stiu Vodafone nu il are in magazine.

| Mariusflo a răspuns:

E bunicel si modelul ales de tine dar mie imi place mai mult acest model tot de la Huawei: http://bit.ly/1s4mMpr