| Rawr22 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG optimus l5 II, costa 800 lei. Pot sa ma uit la filme online de pe el?

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Toate detaliile despre telefon le gasesti aici : http://www.youtube.com/watch?v=9nFuv6-hoS4. Si da, merge sa vezi filme/videoclipuri pe el. Funda?

| bodyboss73 a răspuns:

Salut eu nu am o parere prea buna despre el, degeaba are ecranul mare nu merge sa te uiti la el pentru ca merge sacadat mai bine ia-ti un l9 cu un procesor bun, FUNDA?

| Ami2002 a răspuns:

Eu cred ca da.