| Foozi a întrebat:

Ce parere aveti despre LGks360.mai dati-mi niste indicatii despre telefoanele cu qwerty glisant plus touch..as vrea sa fie rezistent la cazaturi, la praf de ce nu...si nu ar strica sa fie si bateria durabila..si bineinteles sa aiba sa arate si el cat de cat...
adica am vazut multe modele si nu stiu care sunt cele mai bune sau cele mai potrvite pentru mine.
plzz. funda.:*:*:*

2 răspunsuri:
| mihaelapestrita a răspuns:

Buna. Ce zici de modelul de aici http://snipurl.com/blackberry_9800?

| Foozi explică:

As vrea sa aiba tastatura qwerty glisanta pe o parte.
si am scris gresit mai sus sorry.
..sa aiba sa arate=sa arate. big grin